15 listopada, 2021

PRACA

Poszukujemy asystenta projektanta sieci i instalacji elektrycznych do pracy w biurze w Poznaniu.

Podstawowe obowiązki:

– pomoc w tworzeniu dokumentacji projektowej,

– przygotowywanie rysunków, zestawień, opisów,

– kompletowanie dokumentacji projektowej,

Wymagania:

– co najmniej podstawowa znajomość programu AutoCAD,

– znajomość środowiska Microsoft Office (Word, Excel),

– wykształcenie elektryczne (mile widziani studenci),

– zaangażowanie i chęć do pracy,

– mile widziana znajomość programu Dialux.

Oferujemy:

– pracę na około pół etatu,

– elastyczną formę zatrudnienia i możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni,

– możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych,

– udział w ciekawych projektach na terenie Poznania, Wielkopolski i całego kraju,

– pracę w młodym, zgranym zespole,

– niezbędne narzędzia pracy,

– możliwość dalszej współpracy na pełen etat po ukończeniu studiów.

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: biuro@stanluks.pl

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 508 243 620, 502 720 550 lub mailowy.